Doprava

Chladený tovar rozvážame len v rámci Bratislavy - expresným city kuriérom do 4 hodín od odoslania.

Tovar, ktorý nevyžaduje chladenie doručujeme po celom Slovensku kuriérom do 24 hodín od odoslania.

Kuriérsku spoločnosť GLS pre celé Slovensko a v rámci Bratislavy využívame vlastnú dopravu alebo expresné kuriérske služby spoločnosti GO4

Objednávky, ktoré obsahujú produkty vyžadujúce chladenie rozvážame iba v rámci Bratislavy expresným kuriérom do 4 hodín od odoslania. Objednávka k vám dorazí v pevnej krabici spolu s ľadovými vreckami čo udrží mäso a chladené produkty počas dopravy v podmienkach ako v chladničke (< 5ºC). Keďže je chladenie zabezpečené pomocou ľadových vreciek, objednávku si môžete pokojne nechať doručiť aj do práce.

Cena dopravy kdekoľvek na Slovensku

1. do 10kg 3,90 EUR 

2. od 10 do 20kg 4,90 EUR 

Maximálna hmotnosť objednávky je 20kg.

Doprava zadarmo s nákupom nad 80 EUR

Platba

Kartou online

Objednávku môžete zaplatiť pohodlne a bezpečne platobnou kartou online.

Platba kartou neskôr

Rozumieme, že sú situácie kedy nie je možné vykonať platbu kartou okamžite. Či už práve cestujete do práce v autobuse alebo zrovna nemáte pri sebe vašu platobnú kartu. V týchto prípadoch je možné si zvoliť možnosť úhrady "Platba kartou neskôr". V tomto prípade za objednávku neplatíte hneď. Po vytvorení objednávky vám na email pošleme odkaz na úradu, ktorý môžete vykonať neskôr kedykoľvek vám to bude vyhovovať.

Platby online sú zabezpečené platformou Stripe

Platby kartou sú bezpečné, šifrované a realizované cez platformu Stripe, ktorá každoročne spracováva platby v objeme miliárd dolárov pre milióny spokojných zákazníkov, vrátane startupov a veľkých spoločností ako napríklad Google, Amazon, Uber.

Vrátenie peňazí

V prípade ak by v čase prípravy Vašej objednávky nebol dostupný nejaký produkt, prípadne nám nieje dodaný od našich dodávateľov v potrebnej kvalite Vám objednávku náležite upravíme a peniaze za nedodaný tovar Vám budu automaticky vrátené na Vašu platobnú kartu, ktorú ste použili pri zaplatení. Informáciu o úprave objednávky a vrátení peňazí dostane emailov v deň prípravy Vašej objednávky.

Celý proces vybavovania objednávok máme plne automatizovaný, vrátanie platieb. V niektorých prípadoch je potrebné upraviť výslednú cenu objednávky. Táto zmena ceny vzniká hlavne pri produktoch kde cena výrobku závisí od jeho hmotnosti (mäso, syr) alebo sa sem tam stane, že vám príde domov obité jabĺčko. V týchto prípadoch vraciame klientom alikvotné finančné čiastky späť na platobnú kartu, ktorá bola použitá pri platení. Vieme to spraviť na jeden klik, je to rýchle a bezpečné. Zákazník je o všetkých zmenách automaticky informovaný emailom. Týmto odpadáva celý zdĺhavý proces komunikácie a bankových prevodov, ktorý by vznikal pri platbách na dobierku.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Ak ste na vašu otázku nenašli odpoveď, napíšte nám cez náš kontaktný formulár a my sa vám ozveme.