Doprava

Chladený tovar rozvážame len v rámci Bratislavy - expresným city kuriérom do 4 hodín od odoslania.

Tovar, ktorý nevyžaduje chladenie doručujeme po celom Slovensku kuriérom do 24 hodín od odoslania.

Kuriérsku spoločnosť GLS pre celé Slovensko a v rámci Bratislavy využívame expresné kuriérske služby spoločnosti GO4

Objednávky, ktoré obsahujú produkty vyžadujúce chladenie rozvážame iba v rámci Bratislavy expresným kuriérom do 4 hodín od odoslania. Objednávka k vám dorazí v pevnej krabici spolu s ľadovými vreckami čo udrží mäso a chladené produkty počas dopravy v podmienkach ako v chladničke (< 5ºC).

Cena dopravy v Bratislave expresným kuriérom

        - v rámci 4 hodinového intervalu je 4.90 EUR

Cena dopravy kuriérskou spoločnosťou GLS je spoplatnená sumou 4.90 EUR

Maximálna hmotnosť objednávky je 25kg.

Platba

Kartou online

objednávku môžete zaplatiť pohodlne kartou online

Dobierka

dobierka ako spôsob platby je dočasne nedostupná vzhľadom na aktuálnu situáciu s koronavírusom

Platby online sú zabezpečené platformou Stripe

Platby kartou sú bezpečné, šifrované a realizované cez platformu Stripe, ktorá každoročne spracováva platby v objeme miliárd dolárov pre milióny spokojných zákazníkov, vrátane startupov a veľkých spoločností ako napríklad Google, Amazon, Uber.

Kedy Vám budu peniaze stiahnuté

Najprv prebehne takzvaná autorizácia transakcie. Autorizácia transakcie je úkon, pri ktorom autorizačné centrum skontroluje a potvrdí, že držiteľ karty má dostatok finančných prostriedkov na účte, ktoré sú potrebné na realizáciu danej transakcie. Týmto krokom sa napr. úverový limit na kreditnej karte alebo disponibilný zostatok na bežnom účte zníži o povolenú čiastku – hodnotu transakcie.

Následne až keď je objednávka z našej strany pripravená, prebehne dokončenie procesu platby a peniaze z karty Vám budú zaučtované. Robíme to tak z dôvodu, ak by náhodou v čase prípravy Vašej objednávky nebol dostupný nejaký produkt, prípadne nám nieje dodaný od našich dodávateľov v potrebnej kvalite alebo v prípade kde cena závisí na presnej hmotnosti tovar (mäso). Nikdy Vám nemôžeme z karty nestiahnuť vyššiu sumu ako sumu, na ktorú prebehla autorizácia transakcie.

Minimálna hodnota objednávky je 15 Eur. Prečo? Z časti pokrýváme náklady na dopravu a balenie objednávky ide komplet na naše náklady.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Ak ste na vašu otázku nenašli odpoveď, napíšte nám cez náš kontaktný formulár a my sa vám ozveme.