Janove Sady

JANOVE SADY sa nachádzajú na slnečnom západe Slovenska. Na rozlohe 15 hektárov máme vypestovaných viac ako 8000 kríkov bazy čiernej odrody Haschberg. Názov Janove Sady symbolizuje návrat k tradíciám našich predkov, keďže máme v rodinnej línii poľnohospodársku tradíciu. Sady sme pomenovali po otcovi Janovi, ktorý sa stará o kríky a šetrné spracovanie úrody.

Zároveň sa vraciame k tradíciám spracovania nie len kvetov, ale aj plodov bazy čiernej. V našej ponuke nájdete kvetovú a plodovú edíciu. Môžeme sa pochváliť výborným kvetovým vínkom, tradičným bazovým sirupom či sušeným kvetom na výrobu čaju. V plodovej edícii ponúkame 3 druhy džemov, 3 druhy vylisovaných štiav, pravý bazový destilát či vínko z plodov. Jedinečná receptúra a citlivé kombinácie s inými druhmi ovocia, ktoré nám naša úrodná domovina ponúka, vytvárajú dokonalé spojenie v produktoch, ktoré sú zdravé a zároveň veľmi chutné. Naša ponuka nás zaraďuje medzi firmy s najširším sortimentom bazových výrobkov na trhu.

Konzumácia výrobkov z kvetov a plodov bazy čiernej prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Zabraňuje starnutiu buniek. Baza je výrazným zdrojom vitamínu C a má vysoký obsah antioxidantov. Tak prečo piť pomarančové šťavy z koncentrátov keď príroda darovala Slovensku túto zázračnú rastlinu? Sme rodina, robíme veci chutne, zdravo a hlavne z našich slovenských plodín. Ochutnajte.