0
Hliva ustricová foto
Hliva ustricová DPES0003 Ovocie a zelenina

Hliva ustricová

Mykopesta Stupava
Mykopesta Stupava
1.78 Skladom 1,78€ (7,12€/1kg)

Balenie


Produkt treba objednať do:

 • Pondelok 21:00
 • Utorok 21:00
 • Streda 21:00
 • Štvrtok 21:00
 • Nedeľa 21:00

Produkt doručujeme v dňoch:

 • Ne 26.5
 • Po 27.5
 • Ut 28.5
 • Str 29.5
 • Stv 30.5
 • Pia 31.5
 • So 1.6
 • Ne 2.6
 • Po 3.6
 • Ut 4.6

Hliva ustricová je bohatý zdroj prírodných vitamínov a minerálov; obsahuje vitamíny B,D,C,K, ale aj kvalitné proteíny, nenasýtené mastné kyseliny, 8 aminokyselín, prvky ako selén, zinok, bór, jód, chróm, meď, železo, vlákninu. Jej účinky na zdravie sú priam zázračné a pravidelnou konzumáciu dokážeme poraziť aj rakovinu.  - Vplýva na lipidový profil a znižuje cholesterol v krvi Hliva obsahuje vysoký podiel vlákniny a prirodzených látok, ktoré priaznivo pôsobia na zníženie hladiny cholesterolu v krvi. Upravuje tiež krvný tlak a pomáha odstrániť jedovaté, toxické látky von z tela. V súvislosti s tým má blahodárne účinky na činnosť srdca a jej pravidelnou konzumáciou dokážeme predísť srdcovo-cievnym ochoreniam. - Zdroj prírodnej imunomodulačnej látky beta glukánu Azda najdôležitejšou a veľmi významnou zložkou, ktorú obsahuje hliva je beta glukán. Pomocou tejto látky dokáže bojovať s vírusmi a baktériami. Telo má potom dostatok prostriedkov na to, aby zregenerovalo aj poškodené tkanivá a dodalo celkovému organizmu viac sily. Hliva je považovaná za prírodné antibiotikum. - Pomáha regulovať funkciu čriev Ľudia, ktorí majú problémy so žalúdkom, trávením a vylučovaním by mali zbystriť pozornosť a zamerať sa na prevenciu týchto ťažkostí aj v čase, keď ich nepostihujú. Hliva je na to ako stvorená, ideálne v čerstvom stave.  - Má priaznivé a upokojujúce účinky na kĺby Pravidelná konzumácia hlivy ustricovej vo veľkom množstve dokáže potlačiť bolesti a reumu, upokojiť problémy s kĺbami a zmierniť napätie v tele. - Hliva si poradí aj s vonkajšími ochoreniami Hliva ustricová pomáha aj v boji proti nepríjemným ochoreniami kože. Okrem ekzémov, zápalov, či kožných alergií, pozitívne pôsobí aj pri hemeroidoch. Ľudia, ktorí majú problémy s akné by sa mali takisto obrátiť na hlivu, tá zmierňuje jeho rozširovanie. Dokáže tieto problémy potlačiť a v rámci prevencie sa im aj úplne vyhnúť.  

Hliva ustricová je bohatý zdroj prírodných vitamínov a minerálov; obsahuje vitamíny B,D,C,K, ale aj kvalitné proteíny, nenasýtené mastné kyseliny, 8 aminokyselín, prvky ako selén, zinok, bór, jód, chróm, meď, železo, vlákninu.

Jej účinky na zdravie sú priam zázračné a pravidelnou konzumáciu dokážeme poraziť aj rakovinu. 

- Vplýva na lipidový profil a znižuje cholesterol v krvi

Hliva obsahuje vysoký podiel vlákniny a prirodzených látok, ktoré priaznivo pôsobia na zníženie hladiny cholesterolu v krvi. Upravuje tiež krvný tlak a pomáha odstrániť jedovaté, toxické látky von z tela. V súvislosti s tým má blahodárne účinky na činnosť srdca a jej pravidelnou konzumáciou dokážeme predísť srdcovo-cievnym ochoreniam.

- Zdroj prírodnej imunomodulačnej látky beta glukánu

Azda najdôležitejšou a veľmi významnou zložkou, ktorú obsahuje hliva je beta glukán. Pomocou tejto látky dokáže bojovať s vírusmi a baktériami. Telo má potom dostatok prostriedkov na to, aby zregenerovalo aj poškodené tkanivá a dodalo celkovému organizmu viac sily. Hliva je považovaná za prírodné antibiotikum.

- Pomáha regulovať funkciu čriev

Ľudia, ktorí majú problémy so žalúdkom, trávením a vylučovaním by mali zbystriť pozornosť a zamerať sa na prevenciu týchto ťažkostí aj v čase, keď ich nepostihujú. Hliva je na to ako stvorená, ideálne v čerstvom stave. 

- Má priaznivé a upokojujúce účinky na kĺby

Pravidelná konzumácia hlivy ustricovej vo veľkom množstve dokáže potlačiť bolesti a reumu, upokojiť problémy s kĺbami a zmierniť napätie v tele.

- Hliva si poradí aj s vonkajšími ochoreniami

Hliva ustricová pomáha aj v boji proti nepríjemným ochoreniami kože. Okrem ekzémov, zápalov, či kožných alergií, pozitívne pôsobí aj pri hemeroidoch. Ľudia, ktorí majú problémy s akné by sa mali takisto obrátiť na hlivu, tá zmierňuje jeho rozširovanie. Dokáže tieto problémy potlačiť a v rámci prevencie sa im aj úplne vyhnúť.